z drewna pod wymiar

Łóżka z drewna pod wymiar – Meble do sypialni z kujawsko-pomorskiego

Dla komfortu i wygody naszych klientów przyjmujemy także zlecenia na meble z drewna pod wymiar. Podczas produkcji korzystamy z wysokogatunkowego, naturalnego materiału, dzięki czemu meble są trwałe i eleganckie przez bardzo długi czas. Polecamy łóżka z drewna pojedyncze lub dla małżeństw – jesteśmy przekonani, że doskonale wpasują się one w każde wnętrze. Korzystając z naszych propozycji, stworzą Państwo wyjątkową sypialnię z drewna – realizujemy zamówienia nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim, ale także w całej Polsce.

Łóżko wg wymiarów klienta - Wypełnij formularz i zamów wycenę

Katalog kolorów

Meble wykonane w całości z drewna w wymiarach standardowych lub pod państwa indywidualne zamówienie mogą być zabejcowane w poniższych kolorach z palety firmy SOPUR jak i pod próbki.

Istnieje możliwość zamalowania drewna w kolorach z palety RAL ( po wcześniejszym sprawdzeniu dostępności koloru).


katalog-kolorow-thumb

Łóżko z drewna z tkaniną

 

      Łóżko z drewna z tkaniną na oparciu . Wszystkie parametry łóżka pod indywidualne zamówienie klienta. Ten konkretny model znajduje się w naszym salonie na Magazynowej 11 w Bydgoszczy . Wymiary łóżka pod materac standardowy 1,20 metra x 2,0 metry . Wysokość szczytu w głowie 1,20  metra a w nogach o,51 metra . Wysokość  z materaca do podłoża to około 59 cm . Wszystkie łóżka i inne meble produkuje pod zamówienie indywidualne bo każdy z nas jest inny i każdy z nas potrzebuje coś dla siebie . Dla osoby wyższej te 59 cm będzie dobre a dla innej będzie za wysokie . Więc dopasujemy się z każdym wymiarem . Cena łóżka jest uzależniona od zużycia materiału , jego gatunku ( drewno sosnowe , bukowe , olchowe oraz koloru  ) . W łóżku występują pojemniki na pościel o wymiarach . Szerokość około metra , głębokość 1,03 metra . Dzięki temu ,że samo łóżko jest wysokie to analogicznie  mamy  głęboki pojemnik na pościel , który wynosi około 30 cm .  Wszelkie inne zmiany dotyczące wyglądu samego łóżka i jego parametrów  pod Państwa zamówienie indywidualne . Wycena jest bezpłatna. Przy zamówieniu łóżka o dobrych parametrach dla Państwa pozostaje potem co jakiś czas wymiana materaca. 

KUP RAZ A DOBRZE !!!!

Łóżko Przerwa Ażur

Łóżka z  drewna , które proponuje państwu nasz sklep są produkowane pod indywidualne zamówienie. Każde nasze łóżko drewniane może być wykonane z różnych gatunków drewna. Mają Państwu do wyboru : drewno sosnowe , bukowe , olchowe , jesionowe i dębowe. Ponadto może ono występować w kolorach naturalnych albo podbejcowane na dowolny wybrany przez państwa kolor . Malujemy także łózka pod kolory z palety RAL, lub pod próbki klienta . Gdy nie znajdą Państwo swojego fasonu łóżka , to możemy je zrobić według Państwa projektu .

Łóżko Przerwa

Każde łóżko z drewna wyprodukowane dla Państwa może mieć różne systemy otwierania . Będzie to uzależnione od potrzeb klienta oraz powierzchni w sypialni. Nie raz już produkowaliśmy łóżka pod materace np : 1,38 x 1,80 czy 0,83 x 2,00 metry . Wpasujemy się w każdą powierzchnię . Wracając do sytemu otwierania . Możemy wykonać łóżko stacjonarne , otwierane boczne ( j.w ) na stelażu z drewna oraz hydraulicznym , z szufladami jeżdżącymi po podłodze oraz na prowadnicach . Produkujemy dużo łóżek z tzw ;  z  maskownicą ( https://dobremeblez.pl/meble-na-zamowienie/ ) .

Łóżko Koperta

Najważniejsze dla nas jest to aby wyprodukować dla państwo łóżko z drewna pod wymiar aby byli Państwo zadowoleni. Przede wszystkim takie z którego będzie się dobrze wstawało . Wiadomo ,że i tak śpimy na materacu , który tutaj spełnia najważniejszą rolę . Polecamy Państwa materace z pianki z firmy BeCo oraz firmę Senactive , które znajdą państwo na naszej stronie. W związku z powyższym ,że łóżko ma być dopasowane do parametrów właściciela to .... dużo osób zamawia łóżka z wysokością od górnej powierzchni materaca do podłoża około 52 do 60 cm . Wtedy dla osoby starszej i cięższej nie ma problemu ze wstaniem . Czy szczyt w głowie ma być na wysokości 1 metra a w nogach np : 80 cm albo do ustalonej wysokości materaca to dla nas nie ma żadnego znaczenia. 

Łóżko Pióro

Do każdego łóżka dostępne są różnego rodzaju stelaże w zależności od upodobań klientów. Najprostszym  rozwiązaniem są deski sosnowe popularnie zwanymi raszkami . Przy łóżkach o szerokości materaca od 140 x 200 przy łóżku stacjonarnym dochodzi długa łączyna skalająca szczyty łóżka z której na środku mocowana jest podpórka. Kolejnym udogodnieniem jest stelaż z drewna bukowego z listwami sprężynującymi i możliwością regulacji. Mamy najniższe ceny na stelaże elektryczne pod materace 90 x 200  oraz  120 x 200 . Odpowiednio w ofercie promocyjnej ( 1050 na 890 zł oraz 1200 na 1000 zł ) do wyczerpania zapasów . Kolejnym rozwiązaniem jest stelaż podnoszony z boku ( cały z drewna )  lub stelaż z listwami sprężynującymi podnoszony z boku lub od nóg z opcją podnośnika hydraulicznego. Każde z tych rozwiązań może być zamontowane w Państwa łóżku.

Łóżko Wstawka

  Szerokość łóżka jak zawsze jest dopasowana do dostępnych materacy . Musimy zawsze doliczyć przynajmniej 5 cm do długości  łóżka oraz około 8 cm do szerokości w zależności od wybranego fasonu .  Także każdy model łóżka dostępny będzie w normalnych szerokościach materacy czyli od 80 cm wzwyż. Dużo osób zamawia łózka pod materace szerokości 1 metra czy 1,20 metra i są to materace typowe i dostępne w naszym sklepie.  Są też takie sytuacje , że samo łóżko po krawędziach nie może przekroczyć np : 1,20 metra na 1,90 metra . Dla nas to jest wyzwanie któremu sprostamy . 

Łóżko Pióro pełne

Gdy do łóżka potrzebne są stoliki nocne jak zawsze potrzebujemy tylko wytycznych co do wymiarów . Każde wyceny mebli otrzymują Państwo bezpłatnie . Jest to nasza praca , którą staramy się wykonać dobrze i sumiennie. Do każdego łóżka możemy wstawić materac piankowy czy sprężynowy . Tylko w tym momencie nie każdy stelaż będzie dobrym wyborem . Wybór materaca pozostawiamy Państwu . Zazwyczaj jak pierwszym materacem klienta był materac sprężynowy to pozostaje przy tym wyborze . Szanujemy go i mamy też w ofercie materace sprężynowe z pianką termoelastyczną , np : Lunar Plus z firmy Senactive. Gdy klient potrzebuje dobry materac piankowy do stelaża regulowanego ( manualnie  lub elektrycznie ) to polecamy materace z firmy BeCO. 

Łóżko Fantazja

 Łóżko wykonane w całości z drewna jak wcześniejsze modele. W standardowym  wymiarze to łóżko przedstawia się tak ; prostokąty  w szczytach mają po 6 cm  a wysokość  szczytu w głowie to 69 cm a w nogach 48 cm . Jednak jak Państwo zauważyliście dla naszego sklepu nie ma słowa standard . Bo cóż on jest ???? Tym co sobie ktoś narzucił i wymyślił ??? Dla jednego z nas standard to wysokość łóżka od podłoża 45 a dla drugiej osoby to 62 cm . My tworzymy dla każdego z Państwa osobisty standard bo każdy z nas jest inny i każdy z nas potrzebuje innego wymiaru aby był dla niego dobry . Więc dla każdego z nas tworzy swoje osobiste standardy . Dlatego nasze meble są INNE OD INNYCH !!!! bo tworzone specjalnie dla Państwa. Specjalizujemy się w produkowaniu  mebli z drewna pod indywidualne projekty i pomysły naszych klientów.

Łóżko Dostojne

Najbardziej masywne łóżko z tych co możemy zaprezentować i których jakość zdjęć pozwala na to . Idealne do dużej sypialni w domu albo w dużym nowoczesnym M-5 . Jest zawsze taka możliwość ,że będzie w naturalnym buku albo jaśniejszej bejcy aby nie wyglądało tak obszernie. Jednak tak i tak obojętnie jaki kolor Państwo zamówią to wymiar się nie zmieni. W ofercie posiadamy jeszcze łóżko Aleksandra ze szczytem odchodzącym do tyłu .  Wygląda podobnie  jak łóżko tapicerowane Caro premium z firmy Senactive. Ten fason łóżka z drewna prezentuje się ładnie w kolorze bejcy BIEL 20-01 z naszej palety ( w zakładce meble Polano ) .  Jak wspomniałem na początku to tylko Państwa inwencja twórcza : wycena bezpłatna a koszt łóżka i innych mebli zamówionych w naszym sklepie wynika z zużycia materiału do ich wyprodukowania oraz gatunku  drewna oraz jego koloru . 

Realizacje

Łóżko wg wymiarów klienta - Wypełnij formularz i zamów wycenę