Tkaniny obiciowe

Tkaniny hiszpańskie -Mystic

Tkaniny hiszpańskie - Mystic

Niezawodne wersalki z firmy Unimebel, sofy, kanapy czy też wygodne narożniki, które sprzedajemy od ponad 19 lat. Meble mogą być wykonane w tkaninach w systemie aqualclean. Meble tapicerowane robione pod państwa indywidualne zamówienie i pomysły co do położenia tkaniny obiciowej będą charakteryzowały się takimi cechami jak na załączonych filmikach. Czy to będzie tkanina Mystic czy też ostatnimi czasy popularna Rustika mebel zawsze będzie można doprowadzić do stanu używalności za pomocą chusteczki i wody. Mogą Państwo zakupić u nas samą tkaninę obiciową poprzez złożenie zamówienia drogą elektroniczną z terenu całego kraju. Zobacz najnowsze tkaniny obiciowe https://www.aquaclean.com/pl-pl/wybierz-tkanine

Kliknij, aby sprawdzić jak wyczyścić plamy -> INSTRUKCJA

Mystic
04762-1

Voluta
04762-1

Rustika
04762-1

Tkanina z atestami dla psów i kotów

Colors
04762-1

Tkaniny włoskie

Drugą firmą której posiadamy duży wybór tkanin obiciowych jest włoska Italvelluti. Wykorzystując najnowsze dostępne w branży tekstylnej technologie tkaniny z tej firmy  łączą w sobie niebanalne walory estetyczne z niezwykłymi zaletami funkcjonalnymi. Dowodem na to mogą być chociażby innowacyjne tkaniny zabezpieczone nanotechnologią „ZERO SPOT SYSTEM”, których cechą charakterystyczną jest wyjątkowa odporność na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i plamy.

Zobacz kilka wybranych tkanin (zobacz pełny katalog tutaj):

Tkaniny polskie i pozostałe

Trzecią grupę tkanin stanowią tkaniny , które nie pochodzą z dwóch wcześniejszych państw. Znajdą tu państwo dużą grupę tkanin w kolorach ziemi i w różne motywy ( grube szerokie pasy kwiatowe czy małe geometryczne wzory ) . Bardzo ciekawa tkanina o numerze katalogowym 262/262 A oraz 381/381 A, oczywiście na szczęście każdy z nas ma inne gusta więc lepiej o nich nie rozmawiajmy. Jeżeli znajdą państwo swoją tkaninę na którąkolwiek Oliwię to już będzie połowa sukcesu przy zakupie wersalki.

Zobacz pozostałe tkaniny ⇒ wybór tkanin