Polityka prywatności

Polityka Prywatności

Szanowni Państwo,
25 maja 2018 roku wchodzi w życie nowe Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), które ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa danych osobowych.

W związku z powyższym informujemy Państwa o przetwarzanych przez nas danych osobowych, a także prawach przysługujących Państwu w związku z korzystaniem z naszych usług.

Administratorem danych osobowych jest: sklep meblowy Dobre meble z… Jacek Konieczny, 85-790 Bydgoszcz, ul. Magazynowa 11 , NIP: 555 155 33 64

Jako administrator danych osobowych informujemy, że dane osobowe są zbierane i przetwarzane wyłącznie w celach:
. realizacji usług zgodnie z umową/zleceniem,
. wykonania ciążących na nas obowiązków prawnych.

. udostępniania firmą produkującym meble tylko i wyłącznie w zaistniałej reklamacji towaru

. firmie zewnętrznej (księgowość) tylko i wyłącznie w momencie wzięcia faktury VAT

. korespondencyjnych między sklepem a kupującym

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz otrzymania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Dane osobowe będą udostępniane podmiotom zewnętrznym jedynie w celu ich przetwarzania w naszym imieniu. Przykładem takich podmiotów są: firmy kurierskie, firmy doradcze i audytorskie,  firmy windykacyjne.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji naszych usług, bądź do momentu wyrażenia sprzeciwu przez Państwa. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.