Polano

Meble sosnowe na wymiar

      Poniższe wzory mebli z drewna to tylko niewielka część tego co firma jest w stanie wykonać. Każdy fason mebla może być wykonany z drewna sosnowego , olchowego , jesionowego oraz dębowego w kolorach naturalnych , w palecie barw firmy Sopur jak i pod próbkę klienta . Wymiary mebli to pojęcie względne bo dla każdego producenta inny wymiar będzie standardowym wymiarem. W związku z powyższym praktycznie 90 % mebli wykonujemy i sprzedajemy pod indywidualne wymiary klienta. Firma przy każdorazowej wycenie liczy faktyczne zużycie materiału i koszt zakupu surowca.
       Jeżeli potrzebują Państwo np : komodę o wymiarach szeroka 1,60 metra , wysoka 1,20 metra i głęboka 50 cm z samymi szufladami i nigdzie takiej nie ma to zapraszamy spełnimy to marzenie. Szuflady mają mieć w środku 25 cm , jesteśmy w stanie taki mebel wykonać. Jednak aby taka szuflada spełniała swoją funkcję to dobrze by było aby zainstalować w niej zamiast normalnych prowadnic rolkowych następujące prowadnice :
       • pełen wysuw
       • pełen wysuw z cichym domykiem
       • w systemie push to open

Fronty szaf , komód , biurek , witryn , witryn narożnych , stolików nocnych są do uzgodnienia w momencie złożenia zamówienia. Każdy mebel może być na cokole , kulach jak i nogach z drewna np ; 5 x 5 x 5 cm. Zwyczajowe uchwyty do mebli sosnowych stanowią gałki drewniane ale często montowane są uchwyty kupione przez naszych klientów.

Jesteśmy po to aby spełniać państwa marzenia o DOBRYM MEBLU...

Katalog kolorów

    Meble wykonane w całości z drewna w wymiarach standardowych lub pod państwa indywidualne zamówienie mogą być zabejcowane w poniższych kolorach z palety firmy SOPUR jak i pod próbki.

      Istnieje możliwość zamalowania drewna w kolorach z palety RAL ( po wcześniejszym sprawdzeniu dostępności koloru).


katalog-kolorow-thumb

Łóżka

Szafy

Komody

Witryny

Regały

Biurka

Stoliki RTV

Szafki na buty

Stoły

Krzesła