Dobre Meble Z... Salon z meblami wysokiej jakości

  „ Dobre meble z … ”

Po ponad 5-ciu  latach sprzedaży niezawodnych wersalek i kanap z firmy Unimebel na ulicy Gdańskiej 47A w Bydgoszczy postanowiłem poszerzyć ofertę sklepu o kolejne produkty. Jedyną możliwością było założenie własnej działalności gospodarczej i tak na początku lipca 2006 roku powstał sklep o nazwie „ Dobre meble z … ” .

Od stycznia 2016 roku zmieniłem lokalizację firmy i obecnie można mnie odszukać na ulicy Magazynowej 11 w Fordonie. W tym miejscu oprócz mojego sklepu znajduje się jeszcze jeden sklep meblowy.  Oba niezależne od siebie dzieli cienka , prawie niewidoczna granica. Mój sklep meblowy
„ Dobre meble z … ” wyróżnia się charakterystycznym logiem z nazwą sklepu umieszczonym zarówno na ścianach jak i na wszystkich etykietach cenowych wyłożonych przy każdym meblu.

Udając się do sklepu „ Dobre meble z … ” należy z poziomu parkingu kierować się schodami w
dół, po czym muszą Państwo skręcić w lewo, przejść przez sąsiedni sklep meblowy i pojawi się Państwu podwieszony baner z adresem strony internetowej www.dobremeblez.pl a za nim podwieszone pod sufitem krzesła, po bokach brązowe filary i wspomniane wcześniej loga informujące, że znajdujecie się Państwo w sklepieDobre meble z …”. Wszystkie meble pomiędzy brązowymi filarami, na wprost stoiska z żaluzjami i roletami to asortyment sklepuDobre meble z …”.  

Wszelkie pytania o szczegóły oferty sklepuDobre meble z …” proszę kierować do pana Jacka.

Jacek Konieczny
Właściciel „Dobre meble z…”

Cały czas w ofercie posiadam niezawodne wersalki oraz kanapy  z firmy Unimebel od której rozpoczęła się  sprzedaż mebli.  Wersalki , które służą klientom pomimo upływu 15- 17 lat. Niezawodna linia wersalek z serii Oliwia czy kanap z serii Max to wizytówka tego producenta. Dbałość o styl, wygodę ,komfort poprzez dobór odpowiednich komponentów powoduje to, że mebel pomimo upływu lat wygląda jak nowy a przede wszystkim komfort spania i siedzenia jest niezmienny.

Zainstalowanie podwójnych wkładów sprężyn (bonnel + falista), stelaży wyłącznie z drewna i sklejki  oraz tkanin hiszpańskich i włoskich daje tym meblom długie lata użytkowania. Boki wersalek stanowiące elementy z drewna bukowego nadają im lekkości oraz stanowią znak rozpoznawczy firmy Unimebel, którą sprzedaje w Bydgoszczy od 2001 roku. Praktycznie tylko ten producent wytwarza swoje meble w opisany przeze mnie sposób. Niektóre fasony mebli tapicerowanych posiadają tylko sprężynę falistą i piankę typu HR. Wszystko jest ujęte w opisie mebli na mojej stronie www.dobremeblez.pl .

       Do grona  producentów dołączyła firma Fameg  z Radomska – producent niezniszczalnych krzeseł thonowskich, lekkich, wytrzymałych, skręcanych i ponadczasowych. Wyroby tej firmy mogą Państwo spotkać na terenie całego kraju jak i świata (hotele, restauracje, puby, teatry). Najbardziej rozpoznawalny model to A-18 . Inne modele z ich bogatej kolekcji ucieszą także Państwa oko. Mam nadzieję, że na stałe zagoszczą w kuchniach i w salonach Państwa domostw. Oglądając ich wyroby, co niektórym z Państwa zakręci się łezka w oku.    

     W  ofercie znalazły także miejsce na stoły produkowane pod każdy wymiar klienta i kolor dopasowany według bejc firmy Sopur. Blaty stołów dostępne są w płycie meblowej oraz okleinie naturalnej bukowej lub dębowej. Ponadto stoły posiadają powłokę lakierniczą odporną na gorący kubek i alkohol. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się meble i stoły loftowe. Co także obejmuje nasza oferta. Tym bardziej ,że możemy je wykonać pod każdy wymiar  ( w miarę możliwości technologicznych). Do wyboru okleina naturalna bukowa oraz dębowa z sękami lub bez, nogi metalowe.

Począwszy od wracającej do łask sosny, niedocenianej olchy, wszędobylskiego buku oraz twardego jesionu. Komody drewniane, witryny, biurka, regały i łóżka już od dłuższego czasu zadomowiły się w Państwa sypialniach. Państwa meble z drewna robimy pod indywidualne zamówienie. Proponujemy naszym klientom wysokie łóżka aby łatwo było z nich wstać. Wysokość z materaca do podłoża jest kwestią indywidualną , dopasowaną do klienta. Poszukują Państwo łóżka z materacem w szerokości 100 x 200. Zapraszamy do nas. Potrzebują Państwo czegoś nietypowego np ; materaca 150 x 190 cm  i do tego łóżka. Zapraszam – sprostamy takiemu zleceniu.  Łóżka z drewna sosnowego bez sęków , skręcane, malowane na dowolny kolor klienta łącznie z kolorami z palety typu RAL. Potrzebują Państwu porządnego stabilnego łóżka z drewna z dużym pojemnikiem na pościel otwieranego z boku.  Mój sklep meblowy  „ Dobre meble z … ” z przyjemnością podejmie się zrobienia takiego łóżka oraz stolików nocnych czy komód. Ciężko się Państwu wstaje z obecnego łóżka a potrzebują Państwo wyższego :  50 czy 65 cm od materaca do podłogi .Właśnie takie łóżka zamawiamy dla naszych klientów.

Proszę nas odszukać a spełnimy Państwa oczekiwania . !!!!

     Do łóżek z drewna przydałby się materac z pianki lub sprężyny kieszeniowej .Rozpoczęliśmy współprace z firmą Senactive producentem materacy z Zabrza. Oprócz materacy kieszeniowych znajdziemy u nich szeroki wachlarz materacy z pianek. Są także  materace, które posiadają status wyrobu medycznego REF 450 (materac Exclusive ,Millenium). Dodatkowo producent posiada nową linię materacy pod nazwą Grall.  Posiadamy także bogatą ofertę materacy z firmy Beco.  Materace tylko i wyłącznie z pianki elastycznej z dodatkiem  pianki termoelastycznej – jak i nowość na rynku polskim materace żelowe. Dodatkiem do materacy i łóżek z drewna są różnego rodzaju stelaże. Mogą Państwo zakupić stelaże podnoszone manualnie, stelaże na pilota oraz stelaże modułowe w dobrych cenach.

    Do kompletów wypoczynkowych przydałaby się jakaś ława. Jak najbardziej może być cała z drewna pod wymiar i kolor, jak i ze szkła hartowanego polskiego producenta według wymiarów, które są potrzebne.

W ofercie znalazły się także meble z płyty. Firma Tłok meble ,producent różnych kolekcji mebli twardych. Znajdują tutaj Państwo meble do pokoju młodzieżowego ( kolekcja Junior ) jak i do pokoju gościnnego ( kolekcja Adria ) .Meble przyjeżdżają w całości . Otrzymują Państwo towar dobrej jakości w niewygórowanej cenie. Przy produkcji seryjnej da radę coś takiego otrzymać , ale bez zmiany parametrów i kolorów mebli, które są przypisane do poszczególnych kolekcji.
Staram tak dobierać  producentów aby moi przyszli klienci byli zadowoleni z zakupu i przekonani o dobrym wyborze. Mam nadzieję, że Ci z Państwa, którzy dokonali zakupów poprzez salon firmowy   Unimebel od 2001 do 2006, a także sklep meblowy „ Dobre meble z … ” od lipca 2006 dobrze zainwestowali swoje pieniądze.

Posiadamy w ofercie szeroko pojęte pufy dla dzieci i latorośli.  Wypełnione odpowiednim granulatem a przede wszystkim lekkie i wygodne. Idealne do małych pomieszczeń z ciekawym wzornictwem  

     W swojej ofercie staram się posiadać wiodących producentów na rynku polskim  (Unimebel, Fameg, Senactive, Tartak meble czy Tłok meble ).  Takich, dla których produkcja mebli nie jest tylko sposobem na biznes, ale przede wszystkim pasją tworzenia mebli niepowtarzalnych, przyjaznych dla środowiska. Mebli unikatowych w dobrym wykonaniu, estetyce i trwałości. Dlatego też parafrazując nasze babcie i prababcie uważam, że nie stać nas na tanie meble, bo kto tanio kupuje ten dwa razy kupuje .

     Dlatego wychodząc z założenia, że sprzedaje meble takie za, które nie muszę się wstydzić i takie do których jestem przekonany na 100 %, że są dobrej jakości i z zamkniętymi oczyma poleciłbym je swoim przyjaciołom i rodzinie.  Tym bardziej ,że sam mieszkam w Fordonie i z niejednym z Państwa mogę się spotkać, to tu , to tam .

Zapraszam po   „ Dobre meble z … ” a który to mebel i od jakiego producenta z mojej oferty to już pozostawiam do decyzji Państwa i potrzeb rodziny.

Zapraszam do zakupów i dziękuję wszystkim tym klientom, którzy pomimo dużego wyboru różnych firm i ofert dokonali zakupów w moim sklepie.

Pozdrawiam Jacek Konieczny.

 

Do najwyższej jakości długo się dojrzewa.
Ale kiedy się dojrzeje, trudno się bez niej obyć.
– Thiel

Firma powstała dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu Państwa w ramach Działania 2,5 „Promocja Przedsiębiorczości” Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego Projekt „Mój pierwszy biznes”.

ue