Dobre Meble Z... Salon z meblami wysokiej jakości

Dobre meble z … 

     Przez 5 lat sprzedaży niezawodnych wersalek i kanapy z firmy Unimebel  na ulicy Gdańskiej 47 A w Bydgoszczy postanowiłem poszerzyć ofertę produktów. Jedyną możliwością aby to zrobić było założenie własnej działalności gospodarczej. Tak na początku lipca 2006 roku powstał sklep o nazwie Dobre meble z … .

Od stycznia 2016 roku zmieniłem siedzibę firmy i można mnie poszukać na ulicy Magazynowej 11 w Fordonie. W tym miejscu oprócz mojego sklepu są jeszcze dwa sklepy meblowe.

Mój sklep Dobre meble z … znajduje się na poziomie -1,  w piwnicy . Sklep bliżej rolet i żaluzji, ten pomiędzy brązowymi filarami. Aby do nas trafić muszą Państwo po wejściu do piwnicy skręcić w lewo i przejść przez sklep z meblami . Za nim dosłownie o milimetry znajdą Państwo Dobre meble z .. a granica jest niewielka. Po prawej stronie idąc głównym korytarzem na ścianie jest umieszczone logo mojego sklepu. Wszystkie meble pomiędzy brązowymi filarami, na wprost żaluzji i rolet to sklep :  Dobre meble z… . W razie niejasności proszę się spytać o pana Jacka. Dlatego padło słowo poszukać bo na jednej powierzchni znajdują się dwa sklepy, a granica między nimi to milimetry podłogi .

Cały czas w ofercie posiadam niezawodne wersalki oraz kanapy  z firmy Unimebel od której rozpoczęła się  sprzedaż mebli.  Wersalki , które służą klientom pomimo upływu 15- 17 lat. Niezawodna linia wersalek z serii Oliwia czy kanap z serii MAX to wizytówka tego producenta. Dbałość o styl, wygodę ,komfort poprzez dobór odpowiednich komponentów powoduje to, że mebel pomimo upływu lat wygląda jak nowy.

Zainstalowanie podwójnych wkładów sprężyn (bonnel + falista), stelaży wyłącznie z drewna i sklejki  oraz tkanin hiszpańskich i włoskich daje tym meblom długie lata użytkowania. Pomimo upływu czasu,  komfort spania, jakość siedzenia oraz wygląd pozostają niezmienne. Boki wersalek stanowiące elementy z drewna bukowego nadają im lekkości oraz stanowią znak rozpoznawczy firmy Unimebel, którą sprzedaje w Bydgoszczy od 2001 roku. Praktycznie tylko ten producent wytwarza swoje meble w opisany przeze mnie sposób. Mogę się mylić. Oczywiście są także fasony mebli tapicerowanych tylko na sprężynie falistej i piance typu HR ale to wszystko jest ujęte w opisie mebli na naszej stronie www.

       Do grona  producentów dołączyła firma FAMEG z Radomska – producent niezniszczalnych krzeseł thonowskich, lekkich, wytrzymałych, skręcanych i ponadczasowych. Wyroby tej firmy mogą Państwo spotkać na terenie całego kraju jak i świata (hotele, restauracje, puby, teatry). Najbardziej rozpoznawalny model to A-18 ale i inne modele ucieszą Państwa oko.  Mam nadzieję, że na stałe zagoszczą w kuchniach i salonach Państwa domostw jak bujak BJ-9816 czy nowoczesny fason BJ-0321 lub krzesło A-1403. Oglądając ich wyroby, co niektórym z Państwa zakręci się łezka w oku.    

     W  ofercie znalazły także miejsce na stoły produkowane pod każdy wymiar klienta i kolor dopasowany według bejc firmy Sopur. Blaty stołów dostępne są w płycie meblowej oraz okleinie naturalnej bukowej lub dębowej. Ponadto stoły posiadają powłokę lakierniczą odporną na gorący kubek i alkohol. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się meble i stoły loftowe. Co także uwzględnione jest w naszej ofercie. Tym bardziej ,że możemy je wykonać pod każdy wymiar  ( w miarę możliwości technologicznych) . W ofercie okleina naturalna dębowa z sękami lub bez, nogi metalowe.

Począwszy od wracającej do łask sosny, niedocenianej olchy, wszędobylskiego buku oraz twardego jesionu. Komody drewniane, witryny, biurka, regały i łóżka już od dłuższego czasu zadomowiły się w Państwa sypialniach. Państwa meble z drewna robimy pod indywidualne zamówienie. Proponujemy naszym klientom dosyć wysokie łóżka aby łatwo było z nich wstać. Wysokość z materaca do podłoża jest kwestią indywidualną , dopasowaną do klienta. Poszukują Państwo łóżka z materacem w szerokości 100 x 200. Zapraszamy do nas. A może potrzebują Państwo czegoś nietypowego np ; materaca 150 x 190 cm  i do tego łóżka.???. Zapraszam – sprostamy takiemu zleceniu.  Łóżka pochodzą z drewna sosnowego bez sęków , skręcane. Ciężko się Państwu wstaje z obecnego łóżka a potrzebują Państwo wyższego :  50 czy 65 cm od materaca do podłogi .Właśnie takie łóżka zamawiamy dla naszych klientów.

Proszę nas odszukać a spełnimy Państwa oczekiwania . !!!!

     Do łóżek z drewna przydałby się materac z pianki lub sprężyny kieszeniowej .Rozpoczęliśmy współprace z firmą Senactive producentem materacy z Zabrza. Oprócz materacy kieszeniowych znajdziemy u nich szeroki wachlarz materacy z pianek. Są także  materace, które posiadają status wyrobu medycznego REF 450 (materac Exclusive ,Millenium). Dodatkowo producent posiada nową linię materacy pod nazwą Grall.  Posiadamy także bogatą ofertę materacy z firmy Beco.  Materace tylko i wyłącznie z pianki elastycznej z dodatkiem  pianki termoelastycznej – jak i nowość na rynku polskim materace żelowe. Dodatkiem do materacy i łóżek z drewna są różnego rodzaju stelaże. Mogą Państwo zakupić stelaże podnoszone manualnie, jak i dla osób starszych lub bardziej wygodnych stelaże na pilota oraz stelaże modułowe w przestępnych cenach.

    Do kompletów wypoczynkowych przydałaby się jakaś ława. Jak najbardziej może być cała z drewna pod wymiar i kolor, jak i ze szkła hartowanego polskiego producenta według wymiarów, które są potrzebne.

W ofercie znalazły się także meble z płyty. Firma Tłok meble ,producent różnych kolekcji mebli twardych. Znajdują tutaj Państwo meble do pokoju młodzieżowego ( kolekcja Junior ) jak i do pokoju gościnnego ( kolekcja Adria ) .Meble przyjeżdżają w całości . Otrzymują Państwo towar dobrej jakości w niewygórowanej cenie. Przy produkcji seryjnej da radę coś takiego otrzymać , ale bez zmiany parametrów i kolorów mebli, które są przypisane do poszczególnych kolekcji.

     Staram tak dobierać  producentów aby moi przyszli klienci byli zadowoleni z zakupu i przekonani o dobrym wyborze. Mam nadzieję, że Ci z Państwa, którzy dokonali zakupów poprzez salon firmowy Unimebel od 2001 do 2006, a także sklep meblowy Dobre meble z … od lipca 2006 dobrze zainwestowali swoje pieniądze.

      Jestem sklepem firmowym producenta krzeseł dla dzieci firmy  Entelo. Aby Państwa pociechy, wnuczki i wnuczęta miały prosty kręgosłup poszerzyliśmy ofertę o Dobre Krzesło. Ceny tych modeli są nawet tańsze od sklepu internetowego. Mają Państwo możliwość sprawdzenia czy dany model krzesła jest odpowiedni do wysokości dziecka na żywo. Posiadamy w ofercie szeroko pojęte pufy dla dzieci.  Wypełnione odpowiednim granulatem a przede wszystkim małe , lekkie do przestawiania z ciekawym wzornictwem.     

     W swojej ofercie staram się posiadać wiodących producentów na rynku polskim  (Unimebel, Fameg, Entelo , Tłok meble czy firma Unique ).  Takich, dla których produkcja mebli nie jest tylko sposobem na biznes, ale przede wszystkim pasją tworzenia mebli niepowtarzalnych, przyjaznych dla środowiska. Unikatowych o dobrym wykonaniu, estetyce i trwałości. Dlatego też parafrazując nasze babcie i prababcie uważam, że nie stać nas na tanie meble, bo kto tanio kupuje ten dwa razy kupuje .

     Dlatego wychodząc z założenia, że sprzedaje meble takie za, które nie muszę się wstydzić i takie do których jestem przekonany na 100 %, że są dobrej jakości i z zamkniętymi oczyma poleciłbym je swoim przyjaciołom i rodzinie.  Tym bardziej ,że sam mieszkam w Fordonie i z niejednym z państwa mogę się spotkać, tu i tam .

Zapraszam po Dobry Mebel z …  a który to mebel i od jakiego producenta z mojej oferty to już pozostawiam do decyzji Państwa i potrzeb rodziny.

Zapraszam do zakupów i dziękuję wszystkim tym klientom, którzy pomimo dużego wyboru różnych firm i ofert dokonali zakupów w moim sklepie.

Pozdrawiam Jacek Konieczny.

 

Do najwyższej jakości długo się dojrzewa.
Ale kiedy się dojrzeje, trudno się bez niej obyć.
– Thiel

Firma powstała dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu Państwa w ramach Działania 2,5 „Promocja Przedsiębiorczości” Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego Projekt „Mój pierwszy biznes”.

ue