Meble z drewna

Meble sosnowe

    Meble sosnowe z firmy Acer są dostępne w naszym mieście na Brdą już od 2001 roku . Oprócz mebli z pełnego drewna sosnowego każdy mebel może być zrobiony z drewna olchowego i bukowego pod kolor i według wymiarów klienta. Meble zrobione z drewna pełnego bezsęcznego. 

    Firma wprowadziła na rynek ciekawe wzornictwo : katalog Tropikalny Zmierzch czy Białe noce. Pierwszy katalog to przede wszystkim bardzo nowoczesne bryły wykonane w całości z drewna bukowego malowanego na kolor oranż. Grube nogi komód i ciekawa plecionka na frontach szaf nadają tym meblom niepowtarzalnego uroku. Łóżko dostępne pod materac piankowy 140 x 200 lub pod materac 160 x 200 ze sprężynami kieszeniowymi to jak zawsze wybór klienta.

  Nie musimy wcale wyjeżdżać do Sankt Petersburga na Białe Noce . Wystarczy zamówić je do własnej sypialni w naszym sklepie. Drewno sosnowe malowane na kolor biały odświeży nasze przytulne gniazdko gdzie spędzamy połowę życia. Gdy do tego białego łóżka 160 x 200 wybierzemy dobry materac z ... pianki elastycznej to mamy sukces murowany a przede wszystkim dobry i zdrowy sen.

 

Meble sosnowe na wymiar

      Poniższe wzory mebli z drewna to tylko niewielka część tego co firma jest w stanie wykonać. Każdy fason mebla może być wykonany z drewna sosnowego , olchowego , jesionowego oraz dębowego w kolorach naturalnych , w palecie barw firmy Sopur jak i pod próbkę klienta . Wymiary mebli to pojęcie względne bo dla każdego producenta inny wymiar będzie standardowym wymiarem. W związku z powyższym praktycznie 90 % mebli wykonujemy i sprzedajemy pod indywidualne wymiary klienta. Firma przy każdorazowej wycenie liczy faktyczne zużycie materiału i koszt zakupu surowca.
       Jeżeli potrzebują Państwo np : komodę o wymiarach szeroka 1,60 metra , wysoka 1,20 metra i głęboka 50 cm z samymi szufladami i nigdzie takiej nie ma to zapraszamy spełnimy to marzenie. Szuflady mają mieć w środku 25 cm , jesteśmy w stanie taki mebel wykonać. Jednak aby taka szuflada spełniała swoją funkcję to dobrze by było aby zainstalować w niej zamiast normalnych prowadnic rolkowych następujące prowadnice :
       • pełen wysuw
       • pełen wysuw z cichym domykiem
       • w systemie push to open

Fronty szaf , komód , biurek , witryn , witryn narożnych , stolików nocnych są do uzgodnienia w momencie złożenia zamówienia. Każdy mebel może być na cokole , kulach jak i nogach z drewna np ; 5 x 5 x 5 cm. Zwyczajowe uchwyty do mebli sosnowych stanowią gałki drewniane ale często montowane są uchwyty kupione przez naszych klientów.

Jesteśmy po to aby spełniać państwa marzenia o DOBRYM MEBLU...

acer meble katalog

sypialnia słoneczne poranek katalog

sypialnia tropikalny zmierzch katalog

sypialnia białe noce katalog