Materace Senactive

Materace SENACTIVE, GRAL, BeCo

Zapraszamy do zakupu topowych materacy SENACTIVE, GRAL oraz BeCo dostępnych na bydgoskim Fordonie przy ulicy Magazynowej 11. Sprzedajemy produkty pochodzące od renomowanej marki z Zabrza, która produkuje doskonałej jakości materace, gwarantujące wygodny i zdrowy odpoczynek. W zależności od wymagań – producent zapewnia dostęp do kilku wariantów. Zdecydowanie najpopularniejsze są materace sprężynowe SENACTIVE z klasycznym wkładem ze sprężyn kieszeniowych, które są wręcz doskonałe dla osób preferujących twardsze, stabilne podłoże.

Materace z nowoczesnymi sprężynami X-coli

Jeśli oczekujesz od swojego materaca najwyższej jakości połączonej z niezwykłym komfortem odpoczynku, to doskonale trafiłeś! Oferujemy materace z nowoczesnymi sprężynami X-coli, które aktualnie występują w modelu Sułtan i Sułtan Plus. Producent (firma SENACTIVE) zastosował w tych materacach innowacyjną technologię polegającą na umieszczeniu aż pięciozwojowej sprężyny. Dzięki temu gwarancja na te sprężyny wynosi 15 lat. Tylko pozornie twarda powierzchnia tych materacy umożliwia komfortowy sen. Materac Sułtan Plus dodatkowo posiada piankę termoelastyczną, dzięki czemu jego powierzchnia idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mebli i dodatków wnętrzarskich polskiego producenta SENACTIVE. Oprócz wygodnych materacy znajdziesz w niej m.in. łóżka kontynentalne, systemowe i tapicerowane, poduszki, pokrowce oraz wiele innych produktów do sypialni.

Materace z linii GRAL

W naszej ofercie dostępne są materace z linii GRAL— wysokiej jakości, wygodne i trwałe, mające certyfikat produktu medycznego. Ich zaletą jest również to, że posiadają siatkę wentylującą 3D i powłokę antybakteryjną, co zapewnia długotrwałą świeżość, czystość i bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto są odporne na działanie pleśni czy grzybów, dzięki czemu są doskonałym wyborem także dla osób borykających się z nadpotliwością czy długotrwałą koniecznością przebywania w łóżku. Produkty z linii GRAL charakteryzują się ponadto wysoką jakością wykonania, precyzją wykończenia, a także niezwykłą wygodą i trwałością. W naszym punkcie sprzedaży w Bydgoszczy obejrzysz między innymi materace Szafir, Rubin czy Opal, co ułatwi Ci wybór odpowiedniego produktu.

Materace piankowe BeCo

Jednym z cenionych typów materacy są materace piankowe BeCo, które składają się z kilku warstw pianki (ilość zależna od modelu), pozwalające na pełną regenerację mięśni po ciężkim dniu czy wymagającym treningu. Klienci coraz częściej decydują się także na materace łączone, zawierające w konstrukcji zarówno sprężyny, jak i pianki, opcjonalnie na niebywale wygodne materace żelowe tej firmy. To uniwersalny wybór dla osób preferujących zmienne warunki spania.

Dostępne w naszym sklepie, opisane wyżej materace BeCo, SENACTIVE czy też GRAL stworzą doskonałą przestrzeń odpoczynkową w zestawie z metalowymi łóżkami do sypialni produkowanymi pod indywidualny wymiar.