Materace

Zapraszamy do naszego salonu meblowego w Fordonie na ulicę Magazynową 11 . Jesteśmy jednym z niewielu sklepów na naszym osiedlu z profesjonalnymi materacami. Nie trzeba wyjeżdżać poza Fordon aby zakupić dobry materac.
Polski producent materacy z Zabrza oprócz materacy piankowych posiada w swojej ofercie materace ze sprężynami kieszeniowymi oraz nowość na rynku : sprężyny X-coli występujące w materacu Sułtan oraz Sułtan Plus.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tych materacy , stelaży do łóżek , poduszek oraz łóżek tapicerowanych   SENACTIVE .( Kliknij w link SENACTIVE   i zobacz całą ofertę firmy z materacami )

Firma BFM posiada w swojej ofercie także materace z linii GRALL. Od tego producenta mogą Państwo zakupić materace Medyczne takie jak :Exclusive, Millenium, Puzzle czy z kolekcji Grall : Szafir, Rubin .

 

Kliknij, aby zobaczyć cennik materacy SENACTIVE

 

Materace Senactive

kliknij aby zobaczyć katalog materacy:
logo

Materace Gral

Proponujemy Państwu materace do łóżek z dwóch firm , które mamy w swojej ofercie. Niemieckie materace z firmy BeCo . Są to materace przede wszystkim z pianki elastycznej , która dobrze dopasowuje się do naszych nierówności kręgosłupa oraz z dodatkiem pianki VISCO tzw. termoelastycznej, leniwej.

Dobra jakość materacy oraz przystępna cena powoduję duże zainteresowanie tymi produktami. Dostępne są w wysokościach od 15 cm do 24 cm . Nie mamy dopłaty za twardość materaca ,cena wynika jedynie z jego rozmiaru i wysokości.

Polecamy Państwu także stelaże do łóżek , które możemy dociąć do nietypowego rozmiaru. Oprócz standardowych stelaży proszę zwrócić uwagę na stelaż tzw. modułowy.

Materace Beco

kliknij aby zobaczyć ulotkę BeCo