Materace Senactive

Materace Bydgoszcz- Fordon

Materace Bydgoszcz- Fordon.

Wygodne materace z Bydgoszczy – Zadbaj o doskonałą jakość snu

Zapraszamy do naszego salonu meblowego w Fordonie na ulicę Magazynową 11. Jesteśmy jednym z niewielu sklepów na naszym osiedlu w Bydgoszczy z profesjonalnymi materacami — nie trzeba wyjeżdżać poza Fordon, aby zakupić dobry materac.
W przygotowanym przez nas asortymencie można znaleźć między innymi materace renomowanej marki Senactive — polski producent materacy z Zabrza oprócz propozycji piankowych posiada w swojej ofercie materace ze sprężynami kieszeniowymi oraz nowość na rynku: sprężyny X-coli występujące w modelu Sułtan oraz Sułtan Plus.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: materacy, stelaży do łóżek, poduszek oraz łóżek tapicerowanych SENACTIVE (Kliknij w link SENACTIVE i zobacz całą ofertę firmy z materacami).

W naszej ofercie dostępne są także produkty z linii GRALL. — wysokiej jakości, wygodne i trwałe materace. W Bydgoszczy oferujemy także wyroby medyczne, między innymi: Exclusive, Millenium, Puzzle czy (z kolekcji Grall) Szafir oraz Rubin.

Oprócz materacy z Senactive posiadamy materace z firmy BeCo. Tutaj znajdą Państwo szeroki wachlarz materacy typowo piankowych w opcji ; pianek z pianka Visco albo bardzo popularne materace żelowe.

Kliknij, aby zobaczyć cennik materacy SENACTIVE

Materace sprężynowe SENACTIVE w Fordonie

Materace sprężynowe Senactive

Do 16 maja Promocja - 15% lub - 20 % na poniższe materace i  łóżka kontynentalne lub tapicerowane. 

Kliknij, aby zobaczyć szczegóły produktu:

Materace piankowe Senactive

Kliknij, aby zobaczyć szczegóły produktu:

Kliknij aby zobaczyć katalog materacy:
logo senactive

Materace Gral

Proponujemy Państwu materace do łóżek z dwóch firm , które mamy w swojej ofercie. Niemieckie materace z firmy BeCo . Są to materace przede wszystkim z pianki elastycznej , która dobrze dopasowuje się do naszych nierówności kręgosłupa oraz z dodatkiem pianki VISCO tzw. termoelastycznej, leniwej.

Dobra jakość materacy oraz przystępna cena powoduję duże zainteresowanie tymi produktami. Dostępne są w wysokościach od 15 cm do 24 cm . Nie mamy dopłaty za twardość materaca ,cena wynika jedynie z jego rozmiaru i wysokości.

Polecamy Państwu także stelaże do łóżek , które możemy dociąć do nietypowego rozmiaru. Oprócz standardowych stelaży proszę zwrócić uwagę na stelaż tzw. modułowy.

Materace Beco

Nowość w Polsce! Materace prosto z Niemiec – niemiecka solidność, jakość i perfekcja.

Nowoczesne materace pozbawione są tradycyjnych tzw. „wypełniaczy”, jak trawa morska, końskie włosie czy kokos. Materace z pianki wysokoelastycznej są alternatywą dla dotychczasowych rozwiązań w ich produkcji. Zastosowanie nowych technologii wynalezionych m.in. w NASA, wydłuża żywotność materaca i podnosi komfort snu.

Dlaczego BeCo?

 • 60 lat doświadczenia w produkcji materacy
 • Materace BeCo wykonane są z pianki wysokoelastycznej o niespotykanych na polskim rynku właściwościach: wytrzymałości, sprężystości. Dzięki swojej strukturze uzyskują znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności, w porównaniu z pianką standardową charakteryzują się znacznie większą elastycznością.
 • Posiadają doskonałą wentylację, przepuszczają znakomicie powietrze nie zatrzymując wewnątrz roztoczy.
 • Są niezwykle lekkie, dużo lżejsze od tradycyjnych materacy.
 • Mają właściwości najlepszych na rynku materacy lateksowych – są jednak zdecydowanie tańsze i w odróżnieniu od nich nie twardnieją z upływem czasu.
 • 2 lata gwarancji (reklamacje w innych materacach zgłaszane są najczęściej na sprężyny bonelowe)
 • Każdy pokrowiec jest wykonany z pikowanej tkaniny antyalergicznej (bez dodatkowej dopłaty) wykonanej z włókna klimatyzującego, które poprawia przewiewność materaca i zachowuje odpowiednią wentylację.
 • Pokrowiec może być prany w temperaturze aż do 60 stopni C, u innych producentów temperatura prania jest zwykle niższa.
 • 7 stref dla różnych części ciała – szereg wzdłużnych nacięć.
 • Materace BeCo są uniwersalne, przystosowane do pory zimowej i letniej, obie strony stanowią powierzchnię użytkową.
 • Trzy stopnie twardości: H2 (zalecana dla osób o wadze do 80 kg), H3 (zalecana dla osób o wadze powyżej 80 kg), H4 (zalecana dla osób o wadze powyżej 100 kg).
 • 4 rodzaje wysokości (najwyższy aż 27 cm).
 • Odmiana materaca z wkładem VISCO - pianka reaguje na wydzielane przez ciało ciepło i zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury ciała. Przejmując ciepło świetnie dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając odpowiednie ułożenie na całej powierzchni co poprawia krążenie krwi i przeciwdziała odleżynom. Visco nazywana jest także „leniwą pianką” lub „pianką z pamięcią”. Nazwy te określają jej właściwości, gdy na piankę działa nacisk. Po jego odpuszczeniu pianka wraca do pierwotnej postaci dopiero po pewnym czasie. Jej historia sięga lat siedemdziesiątych, kiedy została wynaleziona w centrum badawczym NASA w Stanach Zjednoczonych. Miała ona za zadanie zmniejszyć niekorzystne skutki długiego i uciążliwego siedzenia czy też leżenia kosmonautów na małej przestrzeni.
 • Zamek 360 stopni – materac posiada zamek na całym obwodzie, co umożliwia łatwiejsze zdjęcie w celu wyprania np. połowy pokrowca.

Doskonałe stelaże firmy BeCo

Zapewniają najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo snu, zwiększając jednocześnie żywotność i trwałość materaca.

1. Klasyczny - 28 listew z drzewa bukowego klejonego warstwowo. Listwy umieszczone w kauczukowych uchwytach.
2. Nowatorski i ergonomiczny - Niespotykane rozwiązanie dotyczące niezależnych od siebie elastycznych punktów podparcia pod materacem.

Kliknij, aby zobaczyć ulotkę BeCo