DANE TECHNICZNE:

Łózko Natalia

Dostępne pod każdy materac nawet o nietypowych rozmiarach .

Cena od 1650 zł.

Łóżko Natalia.

Łóżko Natalia. Łóżko metalowe wyróżniające się ornamentacją opartą na kształcie i linii z zauważalnym wpływem Art Nouveau: . Płynna łagodna linia zdobień jest dominującym motywem ozdobnym. Takie łóżko Natalia będzie wyraźnym elementem dekoracyjnym sypialni. Będzie samo w sobie już robiło to łał. Jak zawsze porządne i solidne wykonanie pozwoli się nam na materacu Lunar Plus przenieś się na jawie w lata 1890. Jeśli chcą Państwo zrobić wrażenie niebanalnym łóżkiem metalowym to właśnie tylko z łóżkiem Natalia osiągną Państwo zamierzony cel .

Nogi łóżka zostały wykonane z rury stalowej o średnicy 38 mm, łuk – rury stalowej o średnicy 25 mm. Wypełnienie stanowią elementy dekoracyjne wykonane z pręta ciągnionego okrągłego o średnicy 8 mm połączone z rurą stalową o średnicy 20 mm. Nogi łóżka zostały zabezpieczone zaślepkami, chroniącymi przed uszkodzeniami podłoża.

Pełen motyw zdobniczy łóżka występuje od rozmiaru 120x200cm, w jednoosobowej wersji łóżka wzór ulega modyfikacji

Wzmocnienie środkowe z piątą nogą, do każdego łóżka od szerokości 140 cm.

Stelaż do łóżek do 120 cm szerokości składa się z 24 listewek. Natomiast dla łóżek powyżej 120 cm szerokości – z 48 listewek. Do naszych łóżek rekomendujemy używanie oferowanych przez nas stelaży.

Łóżko dostępne także w kolorach z palety RAL. Zobacz pozostałe modele łóżek metalowych.

Łóżko Natalia

Kup raz a dobrze !!!

Transport na terenie kraju – bezpłatny !!!

 

Powrót do kategorii