DANE TECHNICZNE:

Łózko Iza.

Dostępne pod każdy materac nawet o nietypowych rozmiarach.

Cena od 1860 zł.

Łóżko Iza.

Łóżko Iza. Łóżko Iza to awangardowe łóżko metalowe  o ultranowoczesnym wyglądzie. Ciekawa stylistyka wezgłowia nadaje łóżku lekkości – połączenie prostopadłych i równoległych elementów podkreśli harmonię i równowagę Państwa sypialni. To łóżko jest idealną propozycją dla poszukiwaczy spokojnych rozwiązań. Oczywiście można zaszaleć i zrobić je biało-czerwone lub w kolorach ulubionego klubu piłkarskiego.

Nogi łóżka i rama wezgłowia zostały wykonane z rury stalowej o średnicy 50 mm. Poprzeczka dolna wezgłowia to rura stalowa o średnicy 32 mm, a wypełnienie wezgłowia to rury stalowe o średnicy 20 mm. Nogi łóżka zostały zabezpieczone zaślepkami, chroniącymi przed uszkodzeniami podłoża.

 Do wyboru przód niski lub wysoki.

Możliwe jest połączenie dwóch kolorów: konstrukcja ramy może być w jednym kolorze, zaś wypełnienie w innym, co nada modelowi dodatkowego uroku. 

Wzmocnienie środkowe z piątą nogą, do każdego łóżka od szerokości 120cm

Pełen motyw zdobniczy łóżka występuje od rozmiaru 120x200cm, w jednoosobowej wersji łóżka wzór może ulec modyfikacji.

Stelaż do łóżek do 120 cm szerokości składa się z 24 listewek. Natomiast dla łóżek powyżej 120 cm szerokości – z 48 listewek. Do naszych łóżek rekomendujemy używanie oferowanych przez nas stelaży.

Łóżko dostępne także w kolorach z palety RAL. Zobacz pozostałe modele naszych łóżek metalowych.

Łóżko Iza

Kup raz a dobrze !!!

 Transport na terenie kraju- bezpłatny !!!

Powrót do kategorii