DANE TECHNICZNE:

Łóżko Ela.

Dostępne pod każdy materac także o nietypowych rozmiarach.

Cena od 1870 zł.

Łóżko Ela.

Łóżko Ela. Łózko Ela .Zaraz przypomina mi się słowa piosenki zespołu ………  Łóżko metalowe o nowoczesnym wyglądzie, które pomoże modnie wkomponować się w bardzo nowoczesną sypialnię. Niezwykle prosta forma wykonania łóżka metalowego z naszego sklepu z ulicy Magazynowej 11 sprawi, że łóżko nie przytłoczy swoim fasonem Państwa sypialni. Taka forma nie narzuca żadnego sposobu jego aranżacji – wręcz przeciwnie, pozostawia dużą swobodę działania. Idealna do nowoczesnej alkowy jak i w stylu retro .Na zasadzie przełamania stylu. Wystarczą odpowiednie dodatki – ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.

   Nogi łóżka i rama wezgłowia zostały wykonane z rury stalowej o średnicy 50 mm. Rury poprzeczne w wezgłowiu mają średnicę 20 mm. Nogi łóżka zostały zabezpieczone zaślepkami, chroniącymi przed uszkodzeniami podłoża.

Wzmocnienie środkowe z piątą nogą, do każdego łóżka od szerokości 140 cm.

Stelaż do łóżek do 120 cm szerokości składa się z 24 listewek. Natomiast dla łóżek powyżej 120 cm szerokości – z 48 listewek. Do naszych łóżek rekomendujemy używanie oferowanych przez nas stelaży.

Łóżko dostępne także w kolorach z palety RAL. Zobacz pozostałe modele naszych łóżek metalowych.

Łóżko Ela

Kup raz a dobrze !!!

Transport na terenie kraju – bezpłatny.!!!

Powrót do kategorii