łóżka z drewna pod wymiar

Łóżka z drewna pod wymiar

Łóżka z drewna pod wymiar – Meble do sypialni z kujawsko-pomorskiego

Dla komfortu i wygody naszych klientów przyjmujemy także zlecenia na meble z drewna pod wymiar. Podczas produkcji korzystamy z wysokogatunkowego, naturalnego materiału, dzięki czemu meble są trwałe i eleganckie przez bardzo długi czas. Polecamy łóżka z drewna pojedyncze lub dla małżeństw – jesteśmy przekonani, że doskonale wpasują się one w każde wnętrze. Korzystając z naszych propozycji, stworzą Państwo wyjątkową sypialnię z drewna – realizujemy zamówienia nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim, ale także w całej Polsce.

Łóżko wg wymiarów klienta - Wypełnij formularz i zamów wycenę

Katalog kolorów

Meble wykonane w całości z drewna sosnowego w wymiarach standardowych lub pod Państwa indywidualne zamówienie mogą być pomalowane w poniższych kolorach z palety firmy SOPUR. Zobacz aktualny próbnik kolorów BEJCA NITRO SOPUR NA SOŚNIE  

Istnieje możliwość zamalowania drewna w kolorach z palety RAL ( po wcześniejszym sprawdzeniu dostępności koloru).


katalog-kolorow-thumb

Realizacje

Żaluzje drewniane (przy łóżku szerokie na 50 mm, a na szybie szerokie na 25 mm). Łóżko do wnęki o wymiarach wnęki na podłodze 1,92x1,36m, podnoszenie boczne na stelażu z drewna z podnośnikami hydraulicznymi, do tego materac z linii GRAL firmy SENACTIVE:

Łóżko wg wymiarów klienta - Wypełnij formularz i zamów wycenę