DANE TECHNICZNE:

Pozycja złożona ławo-stół w 5 sekund ;

90 cm dł./ 80 cm szer. /47 cm wys.

Pozycja złożona ława uniwersalna :

120 cm dł. / 70 cm szer. / 60 cm wys.

Kliknij w obrazek i zobacz więcej szczegółów. 

 

Ławostoły 

Ławostoły. Prezentuję Państwu ławostół w 5 sekund , który mamy w ofercie z firmy Tłok meble. Na początek zajmiemy się tym ławostołem o większych parametrach. Mebel w pozycji złożonej ma następujące wymiary ; szerokość 90 cm / głębokość 80 cm / wysokość 47 cm. Aby zrobić z tej ławy stół to łapiemy za jedną cześć i podnosimy do góry. Mechanizm pomaga nam to zrobić w łatwy sposób. Następnie przerzucamy na drugą stronę część blatu i mamy stół o następujących wymiarach ; szerokość 1800 cm / głębokość 80 cm /  wysokość 75 cm. Czyli z małej ławy mamy duży stół. Niestety nie ma żadnej opcji regulacji wysokości, albo niska ława albo stół.

Druga propozycja to ława uniwersalna z płynną możliwością regulacji od 60 cm do 79 cm wysokości . Wymiary ;
długość 120 cm / szerokość 70 cm / wysokość 60 -79 cm. Dodatkowo dostępna jest jedna wkładka 55 cm szerokości. Wkładka jest schowana w blacie ławy uniwersalnej. Obydwie ławy przyjeżdżają w całości. Kolory ław są odpowiednikiem kolorów dostępnych do kolekcji mebli twardych z firmy Tłok meble.

Instrukcja podnoszenia blatu ławy uniwersalnej. Aby zwiększyć wysokość  ławy należy przesunąć dźwignię ( która znajduje się pod blatem na krótszym boku ) zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Wówczas blat wypiera delikatnie w górę. Na wybranej wysokości należy delikatnie przytrzymać blat i przesunąć dźwignię do pierwotnej pozycji. Wtedy zatrzymujemy blat na wybranej przez nas wysokości i blokujemy podnośnik hydrauliczny. Podnoszenie jest bardzo łatwe i proste. Nie wymaga użycia dużej siły. Zobacz ceny w cenniku.

Kup raz a dobrze !!!

 

Powrót do kategorii