Meble dziecięce – krzesła ergonomiczne

Krzesła ergonomiczne

Krzesło ergonomiczne

Dobre Krzesła to linia produktów zaprojektowana z myślą o najmłodszych. Kolekcja obejmuje krzesła dla dzieci do pracy i zabawy w domu.  Krzesła do przedszkola, czy szkoły. Krzesło ergonomiczne Entelo to przemyślany wybór, potwierdzony opiniami specjalistów i pedagogów. To właśnie w ich ocenie produkty w rozmiarze od 1 do 3 to idealne krzesła ergonomiczne dla dziecka do przedszkola. Produkty poprzez innowacyjne krzywizny konstrukcyjne wyzwalają u użytkownika samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia, co sprawia, że zarówno krzesła dla dzieci jak i krzesła ergonomiczne dla osób dorosłych oferowane przez ENTELO to optymalne rozwiązanie. Należy pamiętać, że odpowiednio dobrane krzesła dla dzieci, przede wszystkim krzesła do przedszkola, czy szkoły (gdzie dzieci siedzą najwięcej), mają niezwykle istotny wpływ na kształtowanie się sylwetki wspomagając prawidłowy rozwój kręgosłupa.

Zapraszamy rodziców i dyrektorów szkół oraz osoby z rad szkolnych, którym zależy na tym, aby dzieci miały prawidłową postawę, do zobaczenia tych modeli na żywo i przekonania się, że postawa to podstawa. Jesteśmy sklepem firmowym ENTELO i ceny ich produktów, które państwu oferujemy, są tańsze od sklepu internetowego.

Jako osoby dorosłe sami doskonale wiemy, że lepiej zapobiegać niż leczyć i jeżeli trudno jest nam odciągnąć dzieci od komputerów to niech chociaż ich kręgosłup odpoczywa na DOBRYM KRZEŚLE.

Dla najmłodszych pociech mamy przygotowany zestaw: krzesło ergonomiczne z wyższym wysięgnikiem oraz podnóżkiem i zamiast kółek stópki oraz małe biurko z możliwością regulacji wysokości blatu do rozmiaru krzesła 1-3.

Do zobaczenia w sklepie, Jacek Konieczny 🙂

Kliknij w wybrany model, aby zobaczyć całą ofertę.

Krzesła szkolne

Krzesło ergonomiczne

Dobre krzesło to podstawa

Classic

Krzesło ergonomiczne Classic

Spider

Krzesło ergonomiczne Student

Student

Krzesło ergonomiczne student

C-Line

Krzesło ergonomiczne C-Line

Twist

Krzesło ergonomiczne Twist

Krzesła obrotowe tapicerowane

Krzesło ergonomiczne obrotowe

Zestawy siedziskowe

Krzesła ergonomiczne - zestawy siedziskowe

Entelo tv

Kliknij na ikone aby zobaczyć filmiki

sitelogo