Meble dziecięce – krzesła

Ergonomiczne krzesło

Dobre Krzesła to linia produktów zaprojektowana z myślą o najmłodszych. Kolekcja obejmuje krzesła dla dzieci do pracy i zabawy w domu,  jak również krzesła do przedszkola, czy szkoły.  Krzesło Entelo to przemyślany wybór, potwierdzony opiniami specjalistów i pedagogów. To właśnie w ich ocenie produkty w rozmiarze od 1 do 3 to  idealne krzesła dla dziecka do przedszkola.  Produkty poprzez innowacyjne krzywizny konstrukcyjne wyzwalają u użytkownika samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia, co sprawia, że zarówno  krzesła dla dzieci jak i krzesła dla osób  dorosłych oferowane przez ENTELO to optymalne rozwiązanie. Należy pamiętać, że odpowiednio dobrane  krzesła dla dzieci, przede wszystkim krzesła do przedszkola , czy szkoły (gdzie dzieci siedzą najwięcej), mają niezwykle istotny wpływ na kształtowanie się sylwetki wspomagając prawidłowy rozwój kręgosłupa.

Zapraszamy rodziców i dyrektorów szkół oraz osoby z rad szkolnych ,którym zależy na tym aby dzieci miały prawidłową postawę do zobaczenia tych modeli na żywo i przekonania się, podstawa to postawa. Jesteśmy sklepem firmowym ENTELO i ceny ich produktów, które państwu oferujemy są tańsze od sklepu internetowego.

Jako osoby dorosłe sami doskonale wiemy ,że lepiej zapobiegać niż leczyć i jeżeli trudno jest nam odciągnąć dzieci od komputerów to niech chociaż ich kręgosłup odpoczywa na DOBRYM KRZEŚLE .

Dla najmłodszych pociech mamy przygotowany zestaw ; krzesło z wyższym wysięgnikiem oraz podnóżkiem i zamiast kółek stópki oraz małe biurko z możliwością regulacji wysokości blatu do rozmiaru krzesła 1-3 .

Do zobaczenia w sklepie Jacek Konieczny 🙂

Kliknij w wybrany model aby zobaczyć całą ofertę

Krzesła szkolne

Krzesło ergonomiczne 

Dobre krzesło to podstawa

Classic

clasic-rozmiar1-przod

Spider

krzesło

Student

student-przod

C-Line

clasic-rozmiar1-przod

Twist

krzesło

Krzesła obrotowe tapicerowane

krzesło obrotowe

Zestawy siedziskowe

krzesło obrotowe

Entelo tv

Kliknij na ikone aby zobaczyć filmiki

sitelogo