Komody z drewna na zamówienie

Komoda z drewna na wymiar

Cenimy sobie przywiązanie do tradycji i produkowanie mebli z naturalnych materiałów. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty komody z drewna na wymiar, charakteryzujące się pięknym usłojeniem, a przede wszystkim nietuzinkowym projektem, odpowiadającym w 100% Twoim potrzebom. Dzięki możliwości tworzenia drewnianej komody na zamówienie, mamy realny wpływ na jej rozmiar, kolor oraz szczegółowe parametry, takie jak ilość półek, rodzaj drzwiczek czy wykorzystane uchwyty. Realizację każdego zamówienia kończymy odpowiednim zaimpregnowaniem drewna, które pozwoli cieszyć się komodą przez wiele lat.

Projekt drewnianej komody na zamówienie

Wspólnie przygotowujemy projekt drewnianej komody na zamówienie – oznacza to, że masz realny wpływ na dokładny wygląd i funkcjonalność gotowego produktu. Na etapie tworzenia przedstawiamy dostępne rodzaje drewna, a także zaprezentujemy dotychczas zrealizowane zamówienia. Dzięki temu możesz wybrać gotowy projekt, wykorzystać z niego kilka rozwiązań lub podjąć decyzję o przygotowaniu go całkowicie od zera. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku zamówienia metalowych łóżek do sypialni, które przygotowujemy na podstawie indywidualnego zamysłu, abyś mógł cieszyć się z wymarzonego mebla!

Czego potrzebujemy do stworzenia komody na zamówienie?

Poprosimy Cię, abyś dokładnie opisał podstawowe parametry i podał nam szczegółowe wymiary dotyczące wysokości, szerokości i głębokości komody (liczone wraz z wystającymi blatami, nóżkami, ozdobnymi elementami itp.). Następnie ustalimy konkretne szczegóły dotyczące frontów, nóżek itp., aby w kolejnym etapie móc przedstawić Ci wycenę. Po zaakceptowaniu projektu drewnianej komody rozpoczniemy działania, które zapewnią terminową realizację zlecenia. O czasie wykonania usługi poinformujemy Cię indywidualnie, po dokładnym zaznajomieniu się z pozyskanymi danymi.

Komody