Jak do nas dojechać?

Z tramwaju linii 3, 5, 7 i 10

Aby dotrzeć tramwajem do naszego sklepu Dobre meble z..., trzeba wysiąść na przystanku Andersa/Kleeberga. Następnie trzeba kierować się poniższą mapą.

dojazd do dobre meble z...

Z autobusu linii 65

Jadąc z miasta ul. Fordońską linią 65 najlepiej wysiąść na przystanku Dworzec Fordon, następnie kierować się w stronę wiaduktu i przejść pod nim. Skręcić w lewo, iść w wzdłuż ulicy, za myjnią będą widoczne budynki. Tam znajduje się nasz sklep. Duży budynek z czerwonej cegły - Piwnica Pełna Mebli.

dojazd do dobre meble z...

Z autobusu linii 74

Jadąc linią 74 wysiadamy na przystanku Brzechwy / Szelburg-Zarembiny i kierujemy się w kierunku miasta. Przechodzimy przez najbliższe pasy dla pieszych i kierujemy się w kierunku widocznego dużego budynku z czerwonej cegły. Wchodzimy do Piwnicy Pełnej Mebli i tam nas Państwo znajdą.

dojazd do dobre meble z...

Samochodem

Jadąc ul. Fordońską skręcamy w ul. Kaliskiego następnie w ul. Andersa, na rondzie Misji pokojowych ONZ pierwszy zjazd. Zjeżdżając z ronda, druga ulica w prawo. Wjeżdżając przez bramę nasz sklep jest w dużym budynku z czerwonej cegły, poziom -1.  Mieścimy się jako drugi sklep bliżej rolet. Brąz , beż  oraz zieleń to nasze kolory.
Jeżeli pojedziemy dalej musimy zjechać z Fordońskiej przy Wydziale Zarządzania UTP w ul. Jana Brzechwy. Mijając wiadukt skręcamy w lewo w ul. Akademicką. Jadąc dalej, za myjnią samochodową skręcamy w lewo, przy reklamie MAGAZYNOWA 11.
Nasz sklep mieści się w dużym prostokątnym budynku z czerwonej cegły, wejście schodami do piwnicy, pomiędzy sklepem z rowerami a roletami - Dobre meble z...

dojazd do dobre meble z...