Materiał:
Siedzisko: dąb naturalny średnica 35 cm
Stelaż: rura fi 16, rura fi 25

DANE TECHNICZNE:

Wymiary:
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 71 cm
Głębokość: 45 cm

Hoker bez regulacji

Hoker bez regulacji. W niektórych naszych kuchniach niezawodny i prawie niezbędnych stołek bez którego nie wyobrażamy sobie życia w sercu każdego domu . Gdy mamy wyższy blat roboczy tudzież ladę potrzebny jest nam hoker z regulacją . Jednak gdy ta wysokość nie jest za wygórowana idealnie sprawdzi się hoker dopasowany do odpowiedniej wyskokości blatu i naszych parametrów .Ten model dostępny w jest w wysokości 71 cm. Metalowy stelaż malowany proszkowo na kolor czarny połączony z dębowym siedziskiem sprawiają, że hoker jest modny elegancki i funkcjonalny.
Łatwo można je zaaranżować w różnych pomieszczeniach. Stabilność gwarantują mocne metalowe nogi, a podnóżek ułatwia zajęcie wygodnej pozycji na hokorze.

WEDŁUG INDYWIDUALNEJ WYCENY OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA STELAŻA KRZESŁA W DOWOLNYM KOLORZE Z PALETY RAL NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA.

Uwaga: drewno jest materiałem naturalnym, dlatego może podlegać procesom wpływającym na zmianę kształtu czy rozmiaru (tj. zmiana temperatury, wilgotności, starzenie). Siedziska drewniane mogą się różnić wyglądem – dotyczy to zwłaszcza wybarwienia i rysunku słojów. Tego typu zmiany wynikają z naturalnych właściwości drewna, w związku z czym nie stanowią wad i nie podlegają reklamacji. Zobacz pozostałe meble z metalu.

Kupa raz a dobrze !!!

Powrót do kategorii