Acer

Meble sosnowe

Meble sosnowe z firmy Acer są dostępne w naszym mieście na Brdą już od 2001 roku . Oprócz mebli z pełnego drewna sosnowego każdy mebel może być zrobiony z drewna olchowego i bukowego pod kolor i według wymiarów klienta. Meble zrobione z drewna pełnego bezsęcznego.

Firma wprowadziła na rynek ciekawe wzornictwo w katalogach Tropikalny Zmierzch czy Białe noce. Pierwszy katalog to przede wszystkim bardzo nowoczesne bryły wykonane w całości z drewna bukowego malowanego na kolor oranż. Grube nogi komód i ciekawa plecionka na frontach szaf nadają tym meblom niepowtarzalnego uroku. Łóżko dostępne pod materac piankowy 140 x 200 lub pod materac 160 x 200 ze sprężynami kieszeniowymi to jak zawsze wybór klienta.

Nie musimy wcale wyjeżdżać do Sankt Petersburga na Białe Noce . Wystarczy zamówić je do własnej sypialni w naszym sklepie. Drewno sosnowe malowane na kolor biały odświeży nasze przytulne gniazdko gdzie spędzamy połowę życia. Gdy do tego białego łóżka 160 x 200 wybierzemy dobry materac z ... pianki elastycznej to mamy sukces murowany a przede wszystkim dobry i zdrowy sen.

 

Cenniki

aleksandra

poranek

zmierzch

jolanta